Hakkımızda

Mandarin Gümüşlük Olarak…

Mandarin Gümüşlük 2007 yılında bir aile işletmesi olarak kuruldu, çıkış noktamız ise Gümüşlükte hiç kahvaltı mekanının olmaması ve ayrıca Bodrum ve çevresinde yerel bodrum mandalina meyvesinin ürün bazında çeşitliliğinin sunulamamasıydı. Kış aylarında sıkılıp depolanan mandalina suyu,mandalina ve kabuğunun reçelleri yoğun C vitamini kaynağı olmasının yanı sıra, elmalı kurabiye ile cafemizde öne çıkan ürünlerdir.

Mandalin dışında kendi bahçemizin ağaçlarından elde ettiğimiz diğer ilaçsız meyvelerimizden de ürettiğimiz reçel ve marmelatları ,kahvaltımızda yeralmaktadır. Perakende marmelat ve mandalina suyu satışımız da talep üzerine oldukça yoğundur.

Kahvaltı mekanı olarak hizmet veren işletmemiz, her bir ürünün en kaliteli ve taze olarak sunulmasını ilke edinmiştir. Kahvaltı esnasında pişirilen poğaçalar ürün cesitliligimizi artırmaktadır.

Cafemizin müdavimi olan birçok müşteri çeşitliliği mevcuttur.Ozellikle tekne tatilcileri ve sanatçılar (yoğunlukla tiyatrocular)…

Gümüşlük ve çevresinde geniş spor etkinlikleri yapabileceğiniz imkanlar mevcuttur. Gümüşlük koyunda eşsiz doğa güzelliğin yanı sıra, her türlü eğlence, tekne kiralama, disco, bar, windsurf, kano, myndos adasına yürüyüş vs gibi etkinliklerden de faydalanabilirsiniz.

Gümüşlük’te, Bodrum günlerini ve gecelerini doyasıya değerlendirmeniz mümkündür.

SİZLERİ, MASMAVİ BİR DÜNYADA GÖNLÜNÜZE UYGUN BİR KAHVALTI YAPMAYA ÇAĞIRIYORUZ.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Anlayış

Kalite ve Güven

Call Now Button